Svenska   English Logga in

Våra medarbetare

Sofia

Sofia Engström

Kundsupport
08-510 622 90
sofia.engstrom@actiway.se
Jockum

Jockum Wibom

Ekonomichef och partneransvarig
08-510 622 92
jockum@actiway.se
Alexandra

Alexandra Andersson

Kundsupport
08-510 622 90
alexandra@actiway.se
Sofi

Sofi Widerberg

Kundsupport
08-510 622 90
sofi.widerberg@actiway.se
Linnéa

Linnéa Pankko

Marknadsansvarig och projektledare
08-128 622 80
linnea@actiway.se
Niclas

Niclas Jernberg

Verkställande direktör
08-510 622 91
niclas.jernberg@actiway.se
Robin

Robin Forsberg

IT-specialist
08-510 622 99
robin.forsberg@actiway.se
Fredrik

Fredrik Linder

CTO
08-510 622 95
fredrik@actiway.se
Samuel

Samuel Granberg

Försäljningschef
08-510 622 98
samuel@actiway.se
Ella

Ella Stern

Kundansvarig
08-510 622 93
ella@actiway.se
Joakim

Joakim Norberg

Kundansvarig
08-128 622 81
joakim.norberg@actiway.se
Feride

Feride Blomberg

Kundansvarig
08-124 42 690
feride.blomberg@actiway.se
Joakim

Joakim Lundell

IT-koordinator och implementeringskonsult
08-128 622 82
joakim@actiway.se
Alexandra Edengren

Alexandra Edengren

Kundsupport
08-510 622 90
alexandra.edengren@actiway.se
SofiaUddin

Sofia Uddin

Marknadskoordinator
08-510 622 96
sofia.uddin@actiway.se

ActiWay för dig

ActiWay samlar Sveriges friskvårdsleverantörer och hjälper arbetsgivare att uppnå friskvårdsbidragets fulla potential på enklast möjliga sätt.
I vilken roll besöker du oss?