Info angående bokning av behandlingar!
Fredagen den 26 februari kommer jag genomgå en operation som tyvärr innebär att jag inte får utföra några behandlingar de kommande fyra veckorna efteråt.
Detta känns såklart väldigt tråkigt & ledsamt att inte få möjlighet att ta emot mina kunder, nya som gamla, men jag hoppas vi ses när jag är redo igen.
Om allt går som det ska, räknar jag med att vara tillbaka måndagen den 29 mars. Tider för bokning finns i bokningskalendern hos bokadirekt.se redan nu.
Varmt välkommen till en lugn & rofylld miljö på Karl Johans gata 12
För din trygghet
Hos Harmony & Health prioriteras alltid trygghet och hygien och i nuläget vidtas ytterligare åtgärder genom desinficering av alla de ytor som du som kund kommer åt under ditt besök. Endast en kund i taget på mottagningen, 30 min mellan varje kund och jag använder munskydd vid alla behandlingar.
Har du något symptom på luftvägsinfektion, feber, förkylning, tillhör en riskgrupp eller bor i samma hushåll som någon som just nu testats positiv för Covid-19, vänligen avvakta att boka tid.
Digitala tjänster
Harmony & Health erbjuder digitala samtal i stresshantering & mindfulness via Zoom. Som klient får du en länk via mejl för att ansluta dig till samtalet.
Stresshantering, Mindfulness & Massage i Helsingborg.
Skräddarsyr stresshantering för privatpersoner & företag med mål att få in återhämtning & hållbarhet i vardagen.
Vid ditt besök hos Harmony & Health möts du av en mysig & rogivande miljö och professionellt bemötande och engagemang.
Utbildad Stresspedagog med kognitiv inriktning, instruktör i mindfulness samt massör.
Tjänster:
Mer information via www.harmonyandhealth.se eller 0733 - 978676
Bokning privatpersoner www.bokadirekt.se eller 0733 - 978676
Uteblivet besök eller avbokning senare än 24h innan tid för bokat besök, debiteras med 100% av kostnaden.
Öppettider enligt bokning/överenskommelse. Drop In vid möjlighet.
Välkommen!
Karl Johans gata 12, 252 67 Helsingborg